Prenájom garsónky v novostavbe Byty pri Mlyne v Skalici

  Maklér Petra Totev
  Kód 05062024
  Predaj / Prenájom Prenájom
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Byty
 • 380.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka prenájom Garsónku v novostavbe Byty pri Mlyne priamo v centre mesta Skalica. Jedná sa o najkrajšie bytové bývanie v Skalici.

Celý bytový komplex je uzavretý a vstup doňho majú len obyvatelia bytoviek. V areáli sa taktiež nachádza malý parčík a krásne detské ihrisko.

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby a izby spojenej s kuchyňou, kúpeľňou a wc.
K bytu prislúcha parkovacie miesto a k dispozícii je ihneď.

Cena prenájmu je 380 €/mesiac mesačne vrátane energií a internetu s TV. Zábezpeka je 760€.
Maximálne pre 2 osoby.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Prenájom
Kraj Trnavský
Druh objektu Byty