3 - izbový byt Holíč SNP

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2482019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 1.

Cena: Dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, svetlý 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na 1. poschodí sídliska SNP- teda vhodné aj pre starších ľudí alebo rodiny s malými deťmi a kočíkmi. Celková rozloha bytu je 72m2, k bytu prislúcha latkový sklep a podiel v kočikárni. Bytový dom je zateplený, výška nájomného je veľmi priaznivá - pre 3 osoby 145€ + 16€ elektrina. V byte boli vymenené podlahy a plastové okná (okrem kuchynského).
Byt je vysťahovaný, teda voľný ihneď. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle 0911556557 alebo mailovej adrese: info@viacakoreality.sk.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Holíč
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 1.