Krásny RD po rekonštrukcii Skalica

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2492019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 215000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vásm ponúka na predaj veľmi zaujímavý rodinný dom.
RD prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018, nakoľko majiteľia neplánovali predaj, všetko je zrekonštuované veľmi precízne a z drahých a kvalitných materiálov. Dom sa nachzáda v tichej lokalite, avšak v dostatočnej blízkosti celkovej vybavenosti mesta.
RD pozostáva z dvoch obytných podlaží, komplet podpivničený, krásnej zastrešenej terasy s posedením a grilom. Ďalej tvorí záhradu aj zapustený bazén. Na dome sú nové plastové okná a nová fasáda s betónovým oplotením. Rozloha domu je cca 190m2. Výmera pozemku je 380m2.
Dispozícia: Na prízemí sa nachádza chodba, schody na poschodie a schody do suterénu, WC, kuchyňa s jedálenskou časťou a obývačka (navrhnutá dizajnérom). Na prízemí je dlažba, s podlahovým kúrením (nový kotol protherm). Nábytok v celom dome robený na mieru, čiže nábytok je v cene domu. 
Na poschodí sú tri miestnosti , spálňa a dve detské izby + kúpeľňa s WC. Dom by mohol slúžiť aj ako dvojgeneračný, alebo pre veľkú rodinu, nakoľko je možnosť ešte zrekonštruovať aj podkrovie.
Suterén domu je kompletne prerobený, nachádzajú sa v ňom dve miestnosti, práčovňa s veľkou vstavanou skriňou a tzv. pánska miestnosť s barom a sedačkou. Suterén je prepojený s garážou. 
Cena domu na vyžiadanie v RK. V každom prípade, ak uvažujete o kúpe domu, alebo ste sa ešte nerozholi, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku, kde budete mat možnosť celý dom si prehliadnuť a takisto v prípade záujmu Vám navrhneme najlepšie riešenie pre financovanie a poradíme aj s ostatnými náležitosťami.

Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle 0911556557 alebo mailovej adrese: info@viacakoreality.sk.

 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné