3 izbový byt - kompletná rekonštrukcia SI

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2502019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 4.
 • 86000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, svetlý 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na 4. poschodí  zo 7. s výťahom na sídlisku Pelíškova. Celková rozloha bytu je 76m2, k bytu prislúcha sklep a podiel v kočikárni. Bytový dom je zateplený, výška nájomného je veľmi priaznivá - pre 4 osoby do 200€ komplet. 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016, dispozične pozostáva z obývacej izby, spálne, detskej izby a kuchyne, v ktorej je veľká komora s oknom a môže slúžiť aj ako ďaľšia izba. Byt sa predáva komplet zariadený okrem detskej izby.

Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle 0911556557 alebo mailovej adrese: info@viacakoreality.sk.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 4.