Rodinný dom Holíč, okr. Skalica

  Maklér
  Kód 2502019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu veľmi dobrý
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Holíč, ktorý leží na pozemku o výmere 354 m2 na ulici Hollého. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne, spálne, detskej izby a kúpeľne s WC. V dome je nová elektrina, odpady, voda, vyhrievanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo, nové radiátory, dom je napojený na mestskú vodu aj na studňu. V dome sú drevené okná aj dvere, nové interiérové dvere, nová kuchynská linka so spotrebičmi. Pozemok je prístupný z dvoch strán, na dvore sa nachádza studňa, bazén s filtráciou ktorý je taktiež súčasťou predaja, menší technický priestor a priestranná garáž.

 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu veľmi dobrý
Vlastníctvo Osobné