RD Trnovec, okr. Skalica

  Maklér
  Kód 2512019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu pôvodný stav
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Trnovec okr. Skalica, ktorý leží na pozemku o výmere 1242 m2 a je vzdialený len 8 km od mesta Skalica.

Dom je do tvaru L, dispozične pozostáva z podbránia, na prízemí je kuchyňa a dve izby do ulice,  za kuchyňou je vstup do podkrovia kde sa nachádza 1 izba s možnosťou vybudovania ďalšieho obytného priestoru. 
Súčasťou domu je prístavba vo dvore ktorá má samostatný vchod a pozostáva z dvoch izieb.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave vhodná na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, bližšie informácie na obhliadke.

DOPORUČUJEM OBHLIADKU!


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu pôvodný stav
Vlastníctvo Osobné