Rodinný dom Gbely, okr. Skalica

  Maklér
  Kód 2522019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Gbely
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 45000.00€

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Gbely, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku v kľudnej časti mesta o výmere zastavané plochy a nádvoria 156 m2 a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Dispozične pozostáva z chodby, 4 izieb, kuchyne, kúpelne so sprchovým kútom a WC.  V dome sú nové plastové okná, vchodové dvere, čiastočne stierky, plávajúca podlaha, dlažba. Dom je čiastočne zateplený, disponuje všetkými IS: plyn, elektrina, mestská voda. Pri dome sa nachádza garáž so vstupom z ulice a následným prechodom do dvora a hospod. budova stavaná z kvádrov, ktorá sa nachádzajúca vo dvore za domom. 

Kúpu domu je možné financovať len v hotovosti alebo stavebným sporením.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Gbely
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné