Lukratívny stavebný pozemok Bitarová

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2532019
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Stavebný pozemok
  Kraj Žilinský
  Druh objektu Pozemok
  Okres Žilina
  Mesto Bitarová
  Stav objektu Stavebný pozemok
  Vlastníctvo Osobné
 • 100000.00€

Viac ako REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite okolia Žilina na hranici obce Ovčiarsko - Bitarová 8 km do centra mesta Žilina, 12 minut jazdy autom.
Výmera pozemku je 2365 m² a je určená na výstavbu rodinných domov.
Pozemok má ideálny tvar aj na výstavbu dvoch až troch rodinných domov. Šírka pozemku je 22,40 m a dĺžka pozemku je 110,5 m.
Priamo k pozemku vedie prístupová cesta odbočka od miestnej komunikácie. Elektrika je v blízkosti pozemku vo vzdialenosti 50 m, voda, plyn internetový kábel pri miestnej komunikácii na hranici s pozemkami , obec nemá vybudovanú kanalizáciu. Pozemok je mierne svahovitý, celodenne slnečný, vo velmi peknom prostredí s krásnym výhľadom na široké okolie, dohľad až na Lietavský hrad na okraji obce Ovčiarsko. Pôda na pozemku je veľmi kvalitná, bezkamenistá, v minulosti obrábaná a tiež prezývaná " BACHORY", kvôli úrodnosti. V 90 rokoch vykonaný skúšobný geologický vrt s nálezom teplých prameňov v podloží. 


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Stavebný pozemok
Kraj Žilinský
Druh objektu Pozemok
Okres Žilina
Mesto Bitarová
Stav objektu Stavebný pozemok
Vlastníctvo Osobné