ZNÍŽENÁ CENA: Predaj, trojizbový byt Skalica, Pelíškova

  Maklér
  Kód 2002151
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Prízemie
 • 72000.00€

EXKLUZÍVNE: Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj trojizbový byt v OV o výmere 68 m2, ktorý sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zateplenom bytovom dome, na ulici Pelíškova v Skalici.

Byt disponuje priestrannou kuchyňou s komorou a vchodom na zasklený balkón, v byte sú plastové okná, čiastočne plávajúca podlaha, dlažba, lino, bytové jadro pôvodné avšak kúpeľňa je obložená keramickým obkladom. Bytový dom je zateplený s el. vrátnikom, v tesnej blízkosti sa nachádza detské ihrisko, potraviny, zastávka MHD. Parkovanie je bezproblémové hneď vedľa bytového domu, kľudná lokalita.

http://zuzanavavrova.sk/trojizbovy-byt-skalica-lokalita-peliskova

Doporučujem obhliadku, tel. 0907105843

 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Prízemie