Pekný dvojizbový byt Skalica

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002155
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 1.
 • 62000.00€

EXKLUZÍVNE: Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj pekný dvojizbový byt v OV v kľudnej lokalite mesta Skalica a pritom v tesnej blízkosti centra mesta.

Byt o výmere 57 m2 sa nachádza v tehlovom bytovom dome na vyhľadávanom 1. poschodí, na ulici Hurbanova.

Samotný byt prešiel v roku 2011 čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené plastové okná, bezpečnostné dvere, nové rozvody vody, elektriny a zrekonštruovaná kúpeľňa. Byt má vlastné vykurovanie gamatkami, vzhľadom k tomu nie ste závislí od vykurovacej sezóny, ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. K bytu prislúchajú 2 pivnice s celkovou rozlohou 13,5 m2. Za domom sa nachádza upravený dvor, ktorý slúži výlučne majiteľom bytového domu.

Bytový dom prešiel kompletnou revitalizáciou exteriéru /kanalizácie vrátane stupačiek/a interiéru v r. 2019. Byt je veľmi dobre situovaný - v tesnej blízkosti centrum, nemocnica, materská a základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, kompl. obč. vybavenosť. Bezproblémové parkovanie pred bytovým domom.

www.zuzanavavrova.sk

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907105843 alebo na emaile: info@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 1.