• Rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

Rodinný dom Kopčany, okr. Skalica

  Maklér
  Kód 2002156
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany
  Stav objektu veľmi dobrý
  Vlastníctvo Osobné

Cena: dohodou

REZERVOVANÉ: Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Kopčany, priestor na bývanie aj podnikanie zároveň, ktorý leží na pozemku o výmere 471 m2 v kľudnej lokalite obce.

Dispozične pozostáva z veľkého podbránia odkiaľ je samostatný vstup do jednej bytovej jednotky na prízemí a druhej bytovej jednotky na poschodí. Rekonštrukciou boli vymenené 4 okná dom ulice, ostatné je v pôvodnom avšak veľmi zachovalom stave. Prízemie pozostáva z kuchyne, komore, obývačky, spálne, kúpeľne. Veľkým priestranným schodiskom sa vchádza na poschodie kde je samostatná bytová jednotka pozostávajúca z chodby, kuchyne, 3 izieb a kúpeľne s WC.

Dom disponuje dvomi balkónmi, veľkým priestranným balkón z poschodia do dvora a do ulice, je z polovice podpivničený, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, v dome je vlastná vodáreň, odpad septik. Dom je možné napojiť na mestskú vodu a kanalizáciu- prípojky sú zabudované v šachte pod bránou.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Kopčany
Stav objektu veľmi dobrý
Vlastníctvo Osobné