EXKLUZÍVNE Luxusný 3-izb. byt v novostavbe v Skalici

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2001153
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Info v RK

EXKLUZÍVNE: Viac ako REALITY, s.r.o. Vám exkluzívne ako jediný prinášame lukratívne novostavby v centre mesta Skalica – projekt Byty pri Mlyne. Na predaj ponúkame viac typov 3-izbových bytov. Dostupnosť voľných bytov si môžete skontrolovať na http://bytyprimlyne.sk/1-etapa/.  Byty sú skolaudované, ihneď k predaju. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0911 556 557, alebo emailovej adrese info@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné