Exkluzívne: RD Holíč

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2001154
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný
 • 142990.00€

Túžite po cenovo dostupnom, no poctivom rodinnom domčeku, v peknej a tichej lokalite, no len pár minút od centra mesta s priestrannou záhradou? Práve pre Vás máme túto Exkluzívnu ponuku.
RD v Holíči, je obrazom poctivej stavby z roku 1968, s použitím poctivých materiálov a priestrannými miestnosťami, s novou strechou z roku 2014 a plastovými oknami z roku 2016. Budúcim majiteľom ponúka všetko, čo by rodinný domček mohol ponúknuť. 
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, wc a kúpeľne v prízemí, obývačkou a dvomi spáľnami. Na podkroví sú 2 samostatné izby + 2 podkrovné miestnosti, ktoré je takisto možné prerobiť na izby. Z hornej chodby je vstup na balkónovú terasu s výhľadom na okolie. 
Celý dom je podsklepený, pozostáva z viacero miestností: práčovňa, dielňa, kotoľňa, a ďaľšie 3 miestnosti.
Aj zo sklepa, ako aj z domu a z ulice je vchod na dvor, ktorý je rozdelený na spevnenú časť (môžete tu parkovať auto, alebo prispôsobiť na posedenie), a z krásnej zemistej časti. 
Celý dom je oplotený pevným plotom.

Dom je vo výbornom stave, stačí minimálna investícia na zútulnenie a zkrášlenie a môžete okamžite bývať.
Samozrejme dom treba vidieť a posúdiť hodnoty ktoré ponúka osobne.

Viac informácií aj fotografií Vám radi poskytneme na telefonnom čisle 0911556557 alebo emaile: info@petrakubisova.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný