RD Borský Mikuláš

  Maklér Petra Kubišová
  Kód 2001155
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Senica
  Mesto Borský Mikuláš
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Jednopodlažný
 • 149990.00€

Viac ako Reality s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v centre Borského Mikuláša s celkovou výmerou pozemku 735m2 a rozlohou domu 170m2. Dom prešiel v roku 2004 kompletnou a kvalitnou rozsiahlou rekonštrukciou. K domu bola takisto pristavaná zimná záhrada s klimatizáciou (využívaná aj ako 2. obývacia miestnosť). Postavená z kvalitnej hliníkovej konštrukcie a strešným oknom. Dvor domu bol takisto komplet zrekonštuovaný, vznikol tu Altánok pre 3 autá a trávnatá plocha so zabudovaným zavlažovaním. V zadnej časti zostali zrekonštuované hospodárske budovy.

Dom dispozične pozostáva z vstupnej chodby, odkiaľ sa vchádza aj do kúpeľne a samostatného wc, na druhej strane už je vstup do kuchyne s jedálenským kútom. Priestor rozširuje veľká obývacia miestnosť s funkčným krbom. Z tejto obývacej miestnosti je vstup do 3 spální.

Dom je vykurovaný plynovým podlahovým kúrením ale takisto aj krbom, ktorý má výduchy do všetkých izieb. Celkovo sa v dome nachádzajú 2 klimatizácie, ktoré môžu rovnako ochladzovať ako aj vykurovať. Dom má vlastný kamerový systém.

Celkové mesačné náklady sú veľmi priaznivé – 120€ pre 3-člennú rodinu.

K domu je nový znalecký posudok s hodnotou 151.000€ – klient už nemusí platiť vlastný.

Po dohode je možné ponechať v dome komplet zariadenie.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Senica
Mesto Borský Mikuláš
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Jednopodlažný