Predaj, RD Kopčany, okr. Skalica

  Maklér Zuzana Vávrová
  Kód 2002160
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 87600.00€

EKLUZÍVNE: Viac ako reality s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný domček v obci Kopčany, okr. Skalica, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 501 m2 a je vzdialený len 12 km od okresného mesta Skalica.

Domček je z jednej strany samostante stojaci s komplet novou sedlovou strechou a škridlou.

Samotný dom bol postavený v r. 1958, pričom ďalšia prístavba a zastrešenie podbránia bolo realizované v r. 1970. Ponúka možnosť dvoch bytových jednotiek so spoločným dvorom.

Dispozične pozostáva z podbránia, v pravo sa vchádza do prvej časti domu / 1. bytovej jednotky/ s priestrannou chodbou, kuchyňou, 2 izbami, kúpeľňou so sprchovým kútom, WC, technickou miestnosťou s dostatkom úložného priestoru a následným priechodom do dvora. Táto časť prechádzala postupne rekonštrukciou od r. 2005: nová elektrina, voda, kanalizácia, vykurovanie je zabezepečené el. kotlom PROTHERM.

Z podbránia vľavo sa vchádza do druhej časti domu /2. bytovej jednotky/ so samostatným elektromerom, rekonštruovanej na jar 2020. Dispozične pozostáva zo vstupného priestoru s možnosťou umiestnenia kuchynskej linky, veľkej kúpeľne so sprchovým kútom spolu s WC a jednej izby. Obvodové steny a strop je znížený sadrokartónom, nová elektrina, odpad, voda. V tejto časti je vykurovanie v kúpeľni riešené podlahovým kúrením s teromostatom, v kúpeľni sa nachádza bojler na ohrev vody, izba je vykurovaná elektrickým panelom.

V dome sú nové plastové okná, pozemok disponuje priestrannou záhradou so studňou, taktiež sa tu nachádza nový drevený montovaný domček na odpočinok a príjemne strávený večer po náročnom dni.

V blízkosti sa nachádza rieka Morava s cyklotrasou na Adamovské jazerá, taktiež Lávka Veľkej Moravy, ktorá spája cez rieku Moravu slovenskú obec Kopčany v okrese Skalica a moravskú obec Mikulčice v okrese Hodonín a celkom novo vybudovaná cyklotrasa ku kostolu sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch a Holíčskemu zámku.

Cena tejto nehnuteľnosti je 87.600,- Eur

www.zuzanavavrova.sk

Túto nehnuteľnosť sa oplatí vidieť, rada Vám ju predstavím!

Taktiež ponúkame bezplatné vybavenie financovania hypotekárnym úverom s čo najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Bližšie informácie Vám bližšie poskytneme na tel. čísle 0907 105 843 alebo na emaile: vavrova@viacakoreality.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kopčany
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné