PREDPREDAJ za uvádzacie ceny - luxusné 2-izbové byty v Skalici

    Maklér
    Kód 2001156

Cena: Info v RK

PREDPREDAJ: Viac ako REALITY, s.r.o. Vám exkluzívne ako jediná prináša lukratívne novostavby v centre mesta Skalica – projekt Byty pri Mlyne. V predpredaji vám ponúkame 2-izbové byty za uvádzacie ceny. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0911 556 557, alebo emailovej adrese info@viacakoreality.sk. Info nájdete tiež na stránke www.bytyprimlyne.sk.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.