Nadštandardný RD v tichej lokalite Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 0024619
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu veľmi dobrý

Cena: Na vyžiadanie

Ponúkame na predaj nadštandardný dvojpodlažný RD v lukratívnej tichej lokalite v meste Skalica. Dom bol kolaudovaný v roku 2001, boli použité kvalitné materiály či už v interiéry alebo exteriéry. Pozemok má rozlohu 860m2. Záhrada je krásna, udržiavaná s rôznorodou zeleňou. Dom pozostáva z kuchyne s obývačkou - tu je vstup na veľkú terasu, hosťovskej izby a kúpeľne na prízemí a tromi spálňami na 1. poschodí s kúpeľňou. V suteréne sa nachádza komora, práčovňa a garáž.
Dom je obývaný, udržiavaný, bez ďaľších investícií. 
Samozrejme treba vidieť.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu veľmi dobrý