Nový RD, Jazerné Pole Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 210221
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Ytong
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Bungalov
 • 159000.00€

Viac ako Reality Vám Predstavuje jedinečnú ponuku výstavby rodinných domov v Skalici, na vypredaných Jazerných Poliach. Neváhajte a využite poslednú možnosť bývania v novej a lukratívnej štvrti. V cene hrubej stavby 159.000,- € sú aj prípojky voda, plyn, el. a kanalizácia. Po dohode je samozrejme možné dokončiť dom až na klúč. Zastavaná plocha domu 138 m2. Výmera pozemku 640 m2. Naša realitná kancelária je dlhoročne zárukou najlepšej kúpy. Pre lepšiu predstavu si prosím pozrite naše predajné video.Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo osobne.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Druh objektu Ytong
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Bungalov