4 - izbový byt v tichej lokalite Holíč

  Maklér Petra Totev
  Kód 220256
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 1.
  Daľšie vlastnosti 2 x balkón, sklep, komora

Cena: dohodou

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 - izbový byt v obľúbenej lokalite M. Nešpora v Holíči. Z tejto lokality máte na skok do potravín (Lidl), na autobusovú zastávku či na základnú školu.

Rozloha bytu je 75m2 (bez balkónov) a nachádza sa na 1. poschodí bez výťahu, k bytu prislúchajú 2 presklené loggie. Na prízemí sa nachádza murovaný sklep a spoločná "kočíkáreň".


Byt pozostáva zo vstupnej chodby so samostatnou kúpeľnou a samostatným wc, obývačkou, z ktorej vedie vstup ďalej do detskej izby s loggiu, spálňa s loggiou, samostatná komora, kuchyňa, z ktorej sa ide ďalej do druhej detskej izby.

Byt je voľný po dohode ihneď.

Cena bytu je dohodu.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Richard Entlich 0944 152 892 , entlich@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Holíč
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 1.
Daľšie vlastnosti 2 x balkón, sklep, komora