Novostavba, 2i byt Skalica

  Maklér Petra Totev
  Kód 23032023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 4.
  Daľšie vlastnosti parking, balkon, pivničná kobka, detské ihrisko

Cena: info v RK

Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj jeden z posledných skolaudovaných bytov v novostavbe Byty na Lúčkach. Obrovskou výhodou je to, že byt je už v štandarde, takže Vás nečakajú žiadne dokončovacie investície. Byt je moderný, klimatizovaný a do štýlu mu pridáva aj to, že je podkrovný - čo je v Skalici naozaj výnimočné. Byt disponuje rozlohou 49m a nechýba ani parkovacie miesto a pivničná kobka. Bytový dom ponúka samozrejme výťah, detské ihrisko a upravené, rodinné okolie. Budúci majitelia sa môžu tešiť aj z krásneho výhľadu na Južnú a Západnú stranu s panorámou na Skalické vinohrady. Do 10 minút budete pešo v OC Max, Kauflande a do 5 minút odprevadíte deti do školy a škôlky. Autobusová zastávka či potraviny sú veľkým ďaľším plusom.
Tento byt s parkovaním je za cenu 109900,-€.

Samozrejme s výstavbou pokračujeme ďalej, v rovnakej kvalite, s výťahom aj parkingom, a ak Vás zaujíma iný typ bytu, či už väčsí, menší, alebo s vlastnou záhradkou, ponúkame Vám veľký výber rozostavaných bytov, s dokončením koncom roka 2023.
Byty začínajú od ceny 79.200€ a sú na výber:
- 1 izbové byty
- 2 izbové byty klasické aj podkrovné
- 3 izbový byt 
- Byty so záhradkou - toto je ponuka pre náročných klientov, ktorý stále váhajú medzi domom a bytom. Túto variantu bytu nikde inde nenájdete. 
Tieto všetky byty budú dokončené do štádia holobytu.

Zoznam a ceny všetkých bytov nájdete na našom webe:
https://www.bytynaluckach.sk/ponuka-bytov/

Všetky technické parametre stavby a bytov Vám rada zodpoviem osobne, telefonicky alebo emailom.

- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 4.
Daľšie vlastnosti parking, balkon, pivničná kobka, detské ihrisko