3 izbový byt u Hájika po rekonštrukcii

  Maklér Petra Totev
  Kód 24052023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 1.
  Daľšie vlastnosti Balkón
 • 122000.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný a navrhnutý, útulný 3-izbový byt, s rozlohou 64m2, na 1. poschodí, a s balkónom.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019.
Byt má vstavané jadro, zánovnú kuchynskú linku so spotrebičmi (myčka, susička, práčka, indukčná doska...), v obývačke aj detskej izbe boli znížené stropy, dvere sú všetky v jednom type, do obývačky zašuchovacie aby šetrili miesto a dodali miestnosti pekný dizajn.
Bytovka je takisto revitalizovaná a zateplená. K bytu prislúcha sklep.
Parkovanie je bezproblémové, nachádza sa tu viacero parkovísk a parkovacích miest.
Poloha bytu je priam dokonalá, nechýbajú detské ihriská, škola a škôlka pár minút cesty, a čo je obrovskou výhodou, výhľad na zeleň a Hájik, ktorý je priamo oproti cez cestu.

Viac informácií Vám radi poskytneme osobne pri obhliadke alebo samozrejme aj telefonicky alebo emailom.
info@petratotev.sk
0911556557


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 1.
Daľšie vlastnosti Balkón