REZERVOVANÝ!!! Krásny moderný 2i byt Holíč

  Maklér Petra Totev
  Kód 29052023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Panelový
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 4.
  Daľšie vlastnosti Balkón
 • 89900.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj, alebo výmenu za 3izbový, krásny, moderný 3 izbový byt vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite M. Nešpora. Byt prešiel poslednou rekonštrukciou v roku 2021 a je bez akejkoľvek chybičky. Celková rozloha bytu je 55m2 bez plochy balkóna a špajze na poschodí. Celá bytovka prešla takisto revitalizáciou, má nový priestranný výťah a je zateplená. To má za následok aj nízke náklady na vykurovanie (pre 3-člennú rodinu len 160€ mesačne komplet náklady už po navýšení). Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza priamo do kúpeľne na pravo a rovno do kuchyne. Následne sa vstupuje do priestrannej obývacej miestnosti s balkónom a odtiaľ ďalej do spálne.
Byt bude voľný od septembra.
Pre viac informácií alebo obhliadky ma prosím kontaktujte.
Petra Totev
0911556557
info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Panelový
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 4.
Daľšie vlastnosti Balkón