2izbový byt v Senici na prenájom

  Maklér Petra Totev
  Kód 20230831
  Predaj / Prenájom Prenájom
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj
  Okres Senica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 3.
 • 580.00€

Viac ako Reality s.r.o. Vám exluzívne ponúka na prenájom krásny dvojizbový byt v novopostavenom bytovom komplexe PRI PARKU v Senici. Nachádza sa 3. poschodí zo štyroch s výťahom. Byt sa prenajíma zariadený vkusným a moderným nábytkom. Výmera bytu je 48,5m2. Výhodou je veľký balkón na ktorý sa zmestí pohodlné vonkajšie sedenie. K bytu prislúcha kryté parkovacie miesto. Byt je voľný ihneď. Vstup do komplexu je vstupnou elektrickou závorou na diaľkové ovládanie. Cena prenájmu je 580 eur.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, emailom alebo osobne v našej kancelárii na Komenského 38, Skalica.
Petra Totev 0911556557, Naďa Valová 0908 436 525

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Prenájom
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj
Okres Senica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 3.