Trojizbový byt Holíč, okr. Skalica

  Maklér
  Kód 0024719
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Holíč
  Stav objektu veľmi dobrý
  Poschodie 3.

Cena: Dohodou

Ponúkame na predaj útulný trojizbový byt v OV, ktorý sa nachádza na sídlisku SNP v Holíči. Byt je o výmere 72 m2 /aj s komorou a logiou/, nachádza sa na 3. poschodí s dvomi novými výťahmi /nákladným aj osobným/, v zateplenom bytovom dome priamo v centre mesta. V celom byte sú plastové okná, čiastočne plávajúca podlaha, dlažba, murované bytové jadro s vaňou, priestranná kuchyňa s vchodom na balkón. Byt disponuje samostatnou komorou, ktorá sa nachádza na chodbe hneď vedľa bytu, bytový dom je zateplený, vchod zabezpečený el. vrátnikom. Výhody: bývanie v centre mesta, kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti materská škola, základná škola, nákupné centrum, zdravotné stredisko, pošta..


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, bezplatný právny servis, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Holíč
Stav objektu veľmi dobrý
Poschodie 3.