• Viacúčelová Hala, objekt, výrobňa

Viacúčelová Hala, objekt, výrobňa

  • 290000.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný objekt, halu, skladové priestory alebo výrobňu na Záhorí, okres Skalica s ideálnou polohou, v strede dopravného koridora SK-CZ-AT-HU. Celá budova bola postavená v roku 2002 a pozostáva z viacerých skladových jednotiek, kancelárií, umývárne, miestností pre expedíciu a manipulačného priestoru. Budova má 2 rampy pre nákladné vozidlá. Preto je túto budovu možné využiť pre každý odbor podnikania a výroby. Budova je založená na betónových základových pätkách a pásoch s izoláciou proti vode a vlhkosti, steny a stropy jednotlivých priestorov sú vyhotovené z tepelnoizolačných sendvičových polyuretanových panelov (PUR panely). Celá budova je prekrytá prístreškom z ocelovej konštrukcie.
Viac informácií ako aj presnú polohu Vám radi poskytneme telefonicky, emailom, alebo osobne.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.