O nás

Vítame Vás na stránkach mladej, no už aj tak úspešnej realitnej kancelárie Viac ako reality. 

 

Viac ako REALITY s.r.o. vznikla na základe dopytu a potrieb našich klientov,  popri dlhoročných a bohatých skúsenostiach na hypotekárnom a finančnom trhnu. 

 

Petra Totev

Dobrý deň, volám sa Petra Totev a dovoľte, aby som sa Vám v krátkosti predstavila. Podnikám od roku 2009, v podstate od skončenia strednej ekonomickej školy. Splnil sa mi sen, a to tak, že práca

 je môj koníček. Nerozlišujem čas pracovný a čas voľný, jednoducho žijeme aj so synom a budúcim manželom niekde v strede medzi všetkým :) 

Veľa z Vás, ktorí stránky mojej realitnej kancelárie navštívite ma určite poznáte ako finančnú sprostredkovateľku. Preto nápad založiť realitnú kanceláriu nenechal na seba dlho čakať a vyvinul sa prirodzene, na základe potrieb a dopytu mojich klientov.

Ročne moja spoločnosť sprostredkuje desiatky, ba až stovky hypotekárnych, stavebných a spotrebných úverov. Som exkluzívny partner pre viacero bánk, čo znamená určité výhody predovšetkým pre klientov. 

Rovnako je natom aj Realitná kancelária. Aj za krátku dobu dokázala nájsť alebo zmeniť bývanie množstvu klientov a stále sa teší novým a novým.

Rok 2020 bol pre mňa dosť zlomový, nakoľko si mojej práce všimli aj developeri bytového komplexu v Skalici – Byty pri Mlyne a oslovili ma ako partnera pre predaj a hypotekárne poradenstvo. Projekt beží a ja sa teším tejto obrovskej výzve.

Ďakujem všekým Vám, ktorí ma podporujete, dôverujete mi a zverujete financie do mojich rúk. Verím, že ešte veľa generáciám pomôžem v splnení ich hmotných snov.

 

Zuzana Vávrová

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Vávrová, v realitách pôsobím od roku 2014. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej pokojnosti.

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články, verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.

Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Rada Vás prevediem predajom aj Vašej nehnuteľnosti.

Teším sa na spoluprácu. 

 

Richard Entlich

 

Dobrý deň, volám sa Richard Entlich a chcel by som sa Vám povedať o sebe pár slov.

Pracovať vo finančnom sektore bola vždy moja priorita, pár rokov som hľadal pre seba to správne povolanie až som ho našiel. Nie je nič lepšie, ako keď vidíte radosť človeka, ktorému ste pomohli splniť jeho sny, či už o bývaní alebo o iných finančných a hmotných cieľoch.

Osloviť ma môžete, či už v otázkach životného a neživotného poistenia, tak aj v oblasti úverov, a samozrejme aj v rámci realít.

 

 

 

 

Michaela Bednáriková

Volám sa Michaela Bednáriková, nikdy som si nepredstavovala, že budem pracovať vo finančnej sfére, avšak ako sa hovorí, všetko treba raz vyskúšať. Najprv som 2 roky pracovala v banke ako poradca, no ani to mi nestačilo, nakoľko sa tam riešilo stále dookola to isté, a keďže ja som človek, ktorý musí stále niečo riešiť, vybavovať a podobne, rozhodla som sa pracovisko zmeniť. Až potom som vďaka p. Totev, ktorá sa vo finančnej sfére pohybuje už roky, našla svoje uplatnenie, ako jej pravá ruka. 

 

 

 

 

Naďa Valová

Dobrý deň, volám sa Naďa Valová. Ak sa ma niekto spýta, prečo som si vybrala prácu realitného makléra odpoviem: Lebo ma baví práca s ľuďmi, a pri predaji môjho domu som si uvedomila, že je to aj práca, ktorá by ma napĺňala. Verím, že keď človek robí, čo ho baví a robí to poctivo, úspech sa dostaví. Spokojný klient je pre mňa to najdôležitejšie.