Vymeníme 2i za 1i byt v Skalici

  Maklér Petra Totev
  Kód 20223011
  Predaj / Prenájom Výmena
  Typ nehnuteľnosti Byty
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Skalica
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 2.

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka výmenu pekného 2-izbového bytu v blízkosti centra. Byt sa nachádza 5 minút pešo od centra mesta, nemocnice, škôl aj škôlok, 1minútu od Lidla, autobusovej zastávky aj obchodov. Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2021, nutné nie sú žiadne ďalšie investície. Nachádza sa na 2. podlaží, evidovaný ako 1. poschodie. Bez výťahu. Byt je jeden z tých väčších, jeho rozloha je bez loggie 57m2. Izby sú svetlé a priestranné. K bytu prislúcha aj sklep. Parkovanie je v blízkosti bezproblémové. Zatiaľ je byt len na výmenu! Podmienkou 1-izbového bytu je max. 1. poschodie alebo 2. s výťahom + váš doplatok. Lokalita nie je dôležitá.
Pre obhliadky a viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911556557 alebo info@petratotev.sk
 

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Výmena
Typ nehnuteľnosti Byty
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Skalica
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 2.