Penzión v Bulharsku, kúsok od pláže

  Maklér Petra Totev
  Kód 19062023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Penzión v Bulharsku
  Kraj mesto Byala
  Druh objektu Tehlový
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie 3.
 • 440000.00€

Viac ako REALITY, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj zabehnutý a stále otvorený penzión, len 150m od krásnej širokej piesočnatej pláže v meste Byala (presne medzi Varnou a Burgasom), čiže ideálne ako pre dopravu z letísk, tak aj pre fakultatívne výlety hostí.
Celková rozloha pozemku je 1207m2. Areál penziónu pozostáva z 2 budov:
1. Budova s reštauráciou, grilom, wc a terasou, a s 3mi 5 lôžkovými apartmánmi.
2. Budova je 3-podlažná, so 7mimi samostatnými dvojlôžkovými izbami a 2mi 5 lôžkovými apartmánmi.

Izby sú pekne zariadené, nechýba TV, internet, chladnička, kúpeľna a v apartmánoch aj kuchyňa.

Na dvore sa nachádza:
- bazén veľký aj detský
- detské ihrisko
- technická miestnosť
- altánok
- vyhradený priestor pre parkovanie hostí

Mesto Byala disponuje plnou občianskou vybavenosťou. Je to typické prímorské mestečko, kde nechýba hromada reštaurácií, stánkov, kolotočov, atrakcií - ako na pláži tak aj v meste.

Penzión Evin raj je otvorený 20 rokov, a každú sezónu sa teší plnej obsadenosti. Obľubujú si ho mladé rodiny, aj starší cestovatelia, samozrejme má penzión aj kopec stálych hostí, ktorí sa vracajú každý rok. Dôvodom predaja je len vyšší vek majiteľov, ktorí penzión vlastnoručne postavili a celé roky so srdcom prevádzkovali.


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Penzión v Bulharsku
Kraj mesto Byala
Druh objektu Tehlový
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie 3.