Stavebný pozemok s domčekom Prietržka

  Maklér Petra Totev
  Kód 09082023
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti pozemok
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Mesto Prietržka
  Stav objektu budúcnosť výstavby
  Vlastníctvo Osobné
 • 79000.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj starší RD na krásnom rovinatom stavebnom pozemku v obci Prietržka. Rozloha pozemku je cca 118x11m, celkovo 1290m2. Pozemok siaha do dvoch ulíc, hlavnej cesty a novej cesty, kde sú postavené novostavby RD. Celý pozemok je rozdelený na 2 parcely, čiže ideálne miesto pre výstavbu 1 alebo 2 domov s dostatočnou výmerou. Samozrejme, ak by ste sa nechceli púšťať ihneď do výstavby, je možnosť obývať a zrekonštruovať pôvodný domček. Poprípade odpredať jednu stavebnú parcelu.
Viac informácií Vám rada poskytnem telefonicky, mailom alebo osobne.
Petra Totev
info@petratotev.sk
0911556557


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti pozemok
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Mesto Prietržka
Stav objektu budúcnosť výstavby
Vlastníctvo Osobné