Novostavba RD v Gbeloch na predaj

  Maklér Petra Totev
  Kód 20240503
  Predaj / Prenájom Predaj
  Typ nehnuteľnosti Domy
  Kraj Trnavský
  Okres Skalica
  Stav objektu Novostavba
  Vlastníctvo Osobné

Cena: Info v RK

Moderné a nadčasové bývanie, ktoré myslí aj na našu planétu, aj na vašu peňaženku.
Nejedná sa o lacný dom postavený pre obchod. Pôvodne si ho majiteľ staval pre seba.
Nachádza sa v tichej lokalite obce Gbely.
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka krásnu rozostavanú stavbu rodinného domu, ktorá bude dokončená do štádia holodomu.
Dom bude vyhovovať aj rodine s podnikateľským duchom, nakoľko súčasťou domu je aj prístavba, ktorá môže slúžiť na podnikanie. Či už ako kancelária, poprípade priestory pre kozmetičku, nechtárku, alebo kohokoľvek kto nebude mať spojené ďalšie náklady s prenájmom priestorov.
Dom je postavený z vysokokvalitných materiálov, a s premyslenou modernou a dizajnovou dispozíciou.
Výhodou je aj to , že sa dom nachádza na rohu ulice, čiže je prístup k domu z viacerých strán.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, obývačky spojenej s kuchyňou, 3 izieb, 2 kúpeľní s WC a prístavby s možnosťou WC a kúpeľne. Celková rozloha pozemku je 709 m2, úžitková plocha je 149 m2 plus terasa.
Ďalšou prednosťou je aj vyvýšené podkrovie, ktoré síce nie je prednostne určené na bývanie, ale svojou veľkosťou a výškou ho môžete pretvoriť na čokoľvek. Či už si v ňom deti nájdu svoje miesto na herňu, alebo rodičia na sklad alebo klubovňu.
Na dome sa nachádza rekuperácia, tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie, na strope bude nafúkaná izolácia, sadrové omietky, sadrokartónový strop a predpríprava na kamerový systém , elektrické žalúzie a nabíjanie elektromobilu.
Zároveň však bude dom nízkoenergetický, s minimálnymi mesačnými platbami.
Viac informácii Vám radi poskytneme osobne, telefonicky alebo emailom.
Petra Totev 0911556557
Naďa Valová 0908 436 525
info@petratotev.sk

U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Predaj
Typ nehnuteľnosti Domy
Kraj Trnavský
Okres Skalica
Stav objektu Novostavba
Vlastníctvo Osobné