Výstavba 3 rodinných domov v Skalici, Jazerné Pole

  Maklér Petra Totev
  Kód 1007032024
  Predaj / Prenájom Predaj
  Typ nehnuteľnosti Rodinný dom
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Murovaný
  Okres Skalica
 • 190800.00€

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívnu výstavbu 3 rodinných domov tohto typu v Skalici, Jazerné Pole. Jedná sa o pozemky s rozlohou 641m2.
Domy budú dostavané do štádia Hrubá stavba. Po dohode je samozrejme možné dostavať dom do štádia Holodom aj do štádia Na klúč.

Hrubá stavba zahŕňa:
- základovú dosku
- obvodové murivo a priečky
- strecha a odkvapový systém

Zastavaná plocha domu: 195m2
Úžitková plocha domu: 115m2

Cena domu je 190.800€ bez DPH

Viac informácií a možnosti financovania Vám radi zodpoviem telefonicky, emailom alebo osobne.
Petra Totev
0911556557
info@petratotev.sk


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom Predaj
Typ nehnuteľnosti Rodinný dom
Kraj Trnavský
Druh objektu Murovaný
Okres Skalica