Na predaj polyfunkčný dom Kopčany

  Maklér Petra Totev
  Kód 220241
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti polyfunkčný dom
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kopčany
  Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
 • 0.00€

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka polyfunkčný dom v obci Kopčany, ktorý má širokú škálu možností využitia.

Celková rozloha pozemku je 903 m2.
Pozemok pozostáva z hlavnej polyfunkčnej budovy a záhrady s jacuzzou, altánkom, dvojgarážou, ku ktorej je príjazdová cesta z druhej strany ulice. Záhrada je vkusne upravená záhradným dizajnérom.

Objekt bol v minulosti využívaný ako reštaurácia s krytou terasou (reštaurácia je komplet vybavená a zariadená aj s kuchyňou a nábytkom), kozmetický salón, kadernícky salón. Výhodou u týchto prevádzok je, že majú každá vlastnú toaletu, kotol a aj elektromer. Na celom prízemí je podlahové kúrenie.
K objektu prislúcha 5 parkovacích miest.

Na 2 . podlaží sa nachádzajú 2 samostatné bytové jednotky s vlastnou kúpeľňou a kancelária, ku ktorej prislúcha taktiež samostatná kúpeľňa. Druhé podlažie je vykurované pomocou radiátorov. Vo väčšej bytovej jednotke sa nachádza aj sauna.

Zastavaná plocha je 229 m2, taktiež 2. podlažie má rozlohu 229 m2 a je možnosť dorobenia kompletného podkrovia s touto rozlohou.

Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2008 a v prípade zachovania pôvodnej dispozície je dom bez investícií. Samozrejme ponúka širokú škálu využitia.

Momentálne obec Kopčany zažíva príliv nových obyvateľov, čomu zodpovedá aj nová výstavba rodinných domov a bytoviek v okolí. Preto by pre nového majiteľa bola reštaurácia a komerčné priestory v objekte výhodnou kúpou.

Takéto ponuky nie sú časté, čo ešte znásobuje atraktivitu tohto objektu.

Samozrejme odporúčame obhliadku.

Viac informácií:
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Richard Entlich 0944 152 892 , entlich@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti polyfunkčný dom
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kopčany
Stav objektu Kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné