Chata pri priehrade s panorámou

  Maklér Petra Totev
  Kód 220249
  Predaj / Prenájom predaj
  Typ nehnuteľnosti Rekreačný dom
  Kraj Trnavský
  Druh objektu Tehlový
  Okres Skalica
  Mesto Kunov
  Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
  Vlastníctvo Osobné
  Poschodie Dvojpodlažný

Cena: Info v RK

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá je výnimočná nielen svojou polohou, ale aj využitím, či tým, že takéto niečo sa ponúka naozaj len raz za čas. 

Predstavujeme Vám rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania, ktorá sa nachádza v uzavretej chatovej oblasti Kunov, ktorá je oplotená, so vstupom cez elektrickú bránu, od ktorej majú ovládač len vlastníci nehnuteľností v tejto oblasti.

Celý pozemok s chatou má rozlohu 1000m2 a rozprestiera sa na terasovitom pozemku s dvomi vyvýšeniami. Na pozemku sa nachádza oddychová časť aj pestovateľská časť.
 
Majitelia tu majú zasadené rôzne ovocné a okrasné stromčeky, ktoré majú ako svoj voľnočasový koníček a aj preto je záhrada ozdobou celého pozemku.
V oddychovej časti sa nachádzajú 2 altánky s posedením, záhradný domček pre sedenie počas chladnejších nocí, vstavaný krb s grilom a nechýba ani dreváreň, či letná kúpeľňa.

Chata má 2 podlažia s celkovou úžitkovou plochou 70 m2. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa, komora a obývačka prepojená s kuchyňou. Z chodby ďalej pokračuje schodisko do dvoch vrchných obytných miestností. V obidvoch týchto izbách sa nachádza rozťahovací gauč s možnosťou spania a priestor pre posedenie. Z väčšej miestnosti je vstup na balkón s nádhernou panorámou na hrad Branč, vrchy Karpát a hlavne blízku Kunovskú priehradu. Príjazdové cesty k chate sú dve, a na konci každej sa priamo pred chatou nachádzajú parkovacie miesta.

Každý potencionálny kupec, by si mal uvedomiť, že sa naozaj jedná v tejto lokalite o výnimočný predaj nadštandardnej chaty, ako spracovaním, tak aj okolím a k tomu je aj primeraná cena. Tú Vám radi poskytneme na uvedených kontaktoch nižšie.

Táto lokalita ponúka široké spektrum vyžitia - veľkým lákadlom, je turistami obľúbená Kunovská priehrada s možnosťou kúpania, člnkovania, či rybolovou. Ďalej sa tu nachádza veľké množstvo cyklotrás, ktoré spájajú Kunovskú oblasť s rôznymi cyklomagistrálami. Pár kilometrov vzdialené je okresné mesto Senica, ktoré ponúka možnosť nákupov, či reštaurácií. Neďaleko sa nachádza aj Hlboké, ktoré je slávne vďaka tomu, že je rodisko J.M. Hurbana.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.
- Petra Totev 0911 556 557 , info@petratotev.sk
- Richard Entlich 0944 152 892 , entlich@viacakoreality.sk
- www.viacakoreality.sk
- Komenského 38, Skalica


U nás neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra.

K dispozícii je Vám overený hypotekárny a finančný špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Vami vybraný finančný špecialista je Vám k dispozícii online 24h denne alebo denne osobne podľa dohody. Samozrejme Vám poradí aj v oblasti poistenia majetku alebo života a taktiež Vám poradí a pomôže aj pri ďaľších Vašich požiadavkách.


Parametre
Predaj / Prenájom predaj
Typ nehnuteľnosti Rekreačný dom
Kraj Trnavský
Druh objektu Tehlový
Okres Skalica
Mesto Kunov
Stav objektu čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo Osobné
Poschodie Dvojpodlažný